Zwroty i reklamacje

Szczegółowe informacje dotyczące procesu reklamacji lub zwrotu zakupionego towaru znajdą Państwo w Regulaminie Sklepu. Poniższe informacje są jedynie ich uproszczoną formą.

REKLAMACJA ZAKUPIONEGO TOWARU


Reklamacja zakupionego towaru może występować gdy:

- Dostarczony do Państwa towar jest inny niż wcześniej zamawiany- Zamówienie jest niekompletne, brakuje któregoś z elementów zamówienia
- Dostarczony do Państwa towar jest zniszczony
- Dostarczono niewłaściwą ilość zakupionych towarów (np.1 pierścionek zamiast zakupionych dwóch)

Jak należy postępować w przypadku reklamacji:

1. W terminie 3 dni od czasu otrzymania przesyłki i stwierdzeniu uchybień w zamówieniu proszę powiadomić Dział Sprzedaży Sklepu Rubex.pl o chęci reklamowania towaru:

- Telefonicznie: tel. 502 297 304 lub mailowo: sklep.rubex@gmail.com

2. Należy ściągnąć ze strony naszego sklepu formularz Zgłoszenia Reklamacji, wydrukować go i czytelnie wypełnić, wskazując odpowiednią dla Państwa formę zakończenia procesu reklamacyjnego.

3. Cały dostarczony do Państwa towar, wraz z wypisanym formularzem reklamacyjnym i dowodem zakupu proszę odesłać na adres naszego sklepu, tj:

Złotnik-Jubiler "RUBEX"
Sklep internetowy rubex.pl
ul.Niepodległości 23
43-502 Czechowice-Dziedzice
z dopiskiem "Reklamacja towaru"

4. Po otrzymaniu reklamowanego towaru wraz z kompletnym formularzem reklamacyjnym w ciągu 14 dni rozpatrzymy Państwa reklamację i powiadomimy o dalszym etapie postępowania a także sposobie realizacji wybranej przez Państwa formie zakończenia procesu reklamacyjnego.

Uwaga! Proces reklamacyjny zachodzi tylko i wyłącznie wtedy, gdy spełnione zostają warunki reklamacji. W przypadku reklamacji koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa Sprzedający.

Pobierz Formularz Reklamacyjny


ZWROT ZAKUPIONEGO TOWARU

Każdy klient dokonujący zakupów na odległość, poprzez sklep internetowy, ma prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni od momentu otrzymania do od dostawcy.

Warunki procedury zwrotu towaru:

- Zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania
- Towar musi posiadać oryginalnie przypięte metki sklepu i producenta
- Towar nie powinien być brudny i zniszczony
- Towar powinien być kompletny i zawierać wszystkie przysłane do Państwa elementy
- W przypadku zwrotu towaru - wymagamy także oryginału dowodu zakupu

Jak należy postępować w przypadku zwrotu towaru:

1. W terminie 3 dni od czasu otrzymania przesyłki i wyrażeniu chęci zwrotu zakupionego towaru proszę powiadomić Dział Sprzedaży Rubex.pl o zwrocie towaru:

- Telefonicznie: tel. 502 297 304 lub mailowo: sklep.rubex@gmail.com

2. Należy ściągnąć ze strony naszego sklepu formularz Zwrotu Towaru, wydrukować go i czytelnie wypisać, wskazując w nim numer konta bankowego, na które chcą Państwo otrzymać zwrot należności za zakupiony towar.

3. Zakupiony towar wraz z dowodem zakupu oraz wypisanym formularzem Zwrotu należy przesłać na adres naszego sklepu, tj:

Złotnik-Jubiler "RUBEX"
Sklep internetowy rubex.pl
ul.Niepodległości 23
43-502 Czechowice-Dziedzice
z dopiskiem "Zwrot towaru"


4. Po otrzymaniu zwracanego towaru wraz z kompletnym formularzem zwrotu i dowodem zakupu, oraz stwierdzeniu że towar spełnia warunki Procedury zwrotu towaru, w ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa woli i zwrócimy należność za zakupiony towar na podane przez Państwa konto bankowe.

Informacje zapobiegające zwrotom towarów

- Aby uniknąć "nietrafionego rozmiaru" polecamy przed zakupem produktu skontaktować się z naszym Salonem i zapytać o rozmiar. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zmierzyć dokładnie produkt i podać Państwu wszystkie rozmiary.

- Aby uniknąć "rozczarowania kolorem", polecamy przejrzeć kartę wybranego produktu na różnych monitorach. Niekiedy zbyt jasne / lub ciemne ustawienia wyświetlania kolorów na urządzeniach różnego typu nie odzwierciedlają rzeczywistych kolorów kruszcu, z którego wykonany jest dany produkt. W razie niepewności nasi konsultanci udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji.

Uwaga! Proces Zwrotu Zakupionego Towaru zachodzi tylko i wyłącznie wtedy, gdy spełnione zostają warunki Procedury Zwrotu Towaru. W przypadku zwrotu zakupionego towaru - koszty wysyłki kurierskiej pokrywa Kupujący.

Pobierz Formularz Zwrotu Towaru

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl