Czas realizacji zamówienia
Szanowni Państwo.
 
Przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia zaraz po zakończeniu przez Ciebie procesu zakupu.
 
1. Zakup gotowego produktu za pobraniem

Przy wyborze płatności "za pobraniem" wyślemy zamówiony przez Ciebie produkt już następnego dnia roboczego.
Jeśli dokonałeś zakupu przed godziną 10:00 jest możliwość, że przesyłka wyjdzie jeszcze tego samego dnia z Naszego sklepu.

2. Zakup gotowego produktu z przelewem natychmiastowym

Jeśli wybraliście płatność natychmiastową (np. płatności Shoper) to zamówienie zostanie zrealizowane następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności na Naszym koncie.

3. Zakup gotowego produktu z przelewem tradycyjnym.

Wybierając tradycyjny przelew bankowy (lub pocztowy) czas realizacji uzależniony jest od momentu wpłynięcia należności na nasze konto. W zależności od banków i agencji pocztowych taki przelew może dochodzić nawet do 2-3 dni.

4. Zakup produktu z usługą Pracowni Złotniczej.

Jeśli wybraliście Państwo gotowy produkt, ale chcielibyście dokonać jego korekty, np. przez zmniejszenie rozmiaru, wymianę kamienia (w przypadku pierścionków), skrócenie łańcuszka itd.. to realizacja zamówienia zostanie wydłużona o czas potrzebny na korektę produktu przez Naszą pracownię, o czym zostaniecie poinformowani podczas ustalania formy skorygowania zakupionego produktu.

Wysyłka towaru

Wszystkie zakupione w Naszym sklepie produkty wysyłamy kurierem. Umowa z firmą kurierską gwarantuje, że przesyłka dotrze do adresata najpóźniej w 2 dniu roboczym po wysłaniu przesyłki. Zazwyczaj jest to już następnego dnia roboczego, ale w okresie natężonego ruchu zakupowego (np.okres Świąteczny) czas dostawy może wydłużyć się do 2 dni roboczych.

Zaraz po wysłaniu przesyłki otrzymacie Państwo numer listu przewozowego, gdzie będziecie mogli śledzić paczkę w internecie.

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące terminu realizacji Twojego zamówienia, to zapraszamy do działu kontaktowego sklepu Rubex.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl