Czas i koszty dostawy
Czas i forma dostawy zakupionego towaru
Dla wszystkich zamówień w naszym sklepie internetowym udostępniliśmy formę dostawy zdalnej, aby Nasi klienci nie mieszkający na Śląsku mogli otrzymać zakupiony towar poprzez usługę kurierską.
 
Firmy kurierskie
Jako firma korzystamy z usług Firmy Kurierskiej DPD, która realizuje nasze zamówienia najpóźniej w drugim dniu roboczym, liczonym od momentu wysłania przez Nas przesyłki z zakupionym towarem, jednak zazwyczaj jeśli przesyłka zostanie zamówiona przed godziną 12:00 danego dnia - dociera do klienta już w następnym dniu roboczym.

Koszt
Przesyłki pakowane są do wagi 5kg w sposób umożliwiający komfortowy transport zakupionego produktu wprost do rąk klienta. Wysyłany przez Nas towar jest nowy, czysty i szczelnie zapakowany.
Przy zakupie kilku produktów w Naszym sklepie - całość wysyłamy jedną paczką.

Waga paczki Przelew natychmiastowy/Płatność online Płatność
za pobraniem
Standardowa do 5kg
16,00 zł 20,00 zł
Wielkogabarytowa powyżej 5kg
26,00 zł 32,00 zł
 
Przesyłka wielkogabarytowa
Przesyłka ta dotyczy wyłącznie zamówień składanych telefonicznie lub mailowo i stosowana jest, gdy ilość produktów przewyższa standardową wagę lub jej gabaryt po przygotowaniu do wysyłki przewyższa wielkościowo wymiary standardowej przesyłki.
 


Jeśli chcą Państwo zasięgnąć szerszej informacji o kosztach przesyłki lub indywidualnie określić wartość jej kosztów to zapraszam do kontaktu z Naszym Salonem stacjonarnym pod nr.tel. 502 297 304
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl