Bezpieczeństwo zakupów

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę, że zakup przez internet produktów jubilerskich nie jest tym samym, co zakup w Salonie stacjonarnym. Dokładamy jednak starań, aby jak najwierniej odzwierciedlić Państwu zarówno wygląd każdego z oferowanych przez Nas produktów jak i zadbać o szczegółowy jego opis.

1. Wyroby z opisanego kruszcu.

Niektóre oferowane przez Nas wyroby wykonane są z kruszcu, którego autentyczność potwierdzają znaki probiercze (próby). Zgodnie z obowiązującym prawem wyroby o wadze poniżej 1g nie muszą posiadać próby Państwowego Urzędu Probierczego. Przy zakupie obrączek, pierścionków zaręczynowych lub wyrobów z kamieniami naturalnymi - wystawiamy Certyfikat autentyczności wyrobu.

Certyfikaty wydajemy także na kamienie naturalne znajdujące się zarówno w wyrobach gotowych (np.w pierścionkach lub kolczykach) jak i umieszczane w nich w ramach usługi Pracowni Złotniczej.

2. Waga wyrobu

Każdy, z wystawianych przez nas produktów do sprzedaży jest indywidualnie ważony, a jego waga wpisana jest w opisie szczegółowym produktu na stronie naszego sklepu. Dodatkowo każdy z nich ma przypiętą etykietę Naszego Salonu Firmowego z zapisem dokładnej wagi.

 


Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące bezpieczeństwa zakupów w Naszym Sklepie internetowym - skontaktujcie się z Nami.

Kontakt z Salonem Firmowym "RUBEX" w Czechowicach-Dziedzicach.
tel. 502 297 304
Poniedziałek - Piątek 9.30 - 16.30

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl